Elektroniczne komponenty dla przemysłu zbrojeniowego

Jesteśmy dostawcą najnowszych technologii dla infrastruktury krytycznej i przemysłu. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elektroniki na potrzeby rynku wojskowego. Od 30 lat budujemy unikalne doświadczenie we współpracy z krajowym oraz zagranicznym przemysłem zbrojeniowym.

Posiadamy certyfikaty jakości ISO i AQAP.  Dostarczamy unikalne technologie elektroniczne m. in. do radarów oraz nowych systemów uzbrojenia (AHS Krab), sprawdzonych na polach wojny oraz modernizujemy postsowiecki sprzęt do potrzeb nowoczesnej armii (śmigłowce, czołgi).

 

             

ELASTYCZNOŚĆ
Posiadamy pełną dokumentację do wszystkich naszych produktów, dzięki czemu możemy szybko reagować na zmieniające się oczekiwania rynku.

             

NIEZALEŻNOŚĆ
Jesteśmy niezależni we wszystkich obszarach od projektowania aż po instalację, utrzymanie i ew. późniejsze modyfikacje.

             

SERWISOWALNOŚĆ
Dzięki posiadanym prawom własności intelektualnej możemy sprawnie wprowadzać niezbędne zmiany w przypadku konieczności wymiany podzespołów oraz modernizacji produktów końcowych.

 

Standard OpenVPX

Jesteśmy jedyną Polska firmą, która opracowuje własne produkty VPX. OpenVPX to nowy standard dla komputerów przemysłowych o wysokiej wydajności i bardzo szybkim transferze danych. Szczególne korzyści rmOpenVPX przynosi w zastosowaniach wymagających przetwarzania w czasie rzeczywistym potężnych strumieni danych, np. integracji sygnału z kamer 360 stopni, radarów, sensorów podczerwieni oraz kryptografii.

Dzięki solidnej i odpornej konstrukcji rmOpenVPX dedykowany jest dla przemysłu zbrojeniowego.


Oferujemy również komputery i monitory do zastosowań wojskowych. Prosimy o kontakt poprzez Formularz kontaktowy.


Copyright © Rail-Mil Computers sp. z o.o. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.