O nas

    Rail-Mil Computers Sp. z o.o. jest polską firmą działającą w obszarze elektroniki i automatyki przemysłowej. Firma skupia się na oferowaniu kompletnych, innowacyjnych rozwiązań opartych na sprzęcie własnej produkcji lub zakupionym od renomowanych zagranicznych partnerów. Doświadczenie właścicieli oparte
o wieloletnią pracę przy opracowywaniu i wdrażaniu projektów kolejowych i wojskowych, w sposób naturalny kieruje działania firmy na te segmenty rynku.

    Naszym głównym celem jest przygotowanie polskich rozwiązań na europejskim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby ich innowacyjność i nowoczesność mogła sprostać wymaganiom XXI wieku. Oferujemy własne, sprawdzone rozwiązania, pozostając jednocześnie otwartymi na potrzeby naszych klientów. Stąd motto naszej firmy: "Na miarę klienta". Szczególnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na nasze autorskie systemy, o których więcej można przeczytać w zakładkach: Rynek kolejowy i Rynek wojskowy.

    Pełny opis profilu firmy znajdą Państwo pod linkami - w języku polskim i angielskim     
 


  Jesteśmy partnerem następujących firm:


ADLINK Technologies Inc. jest producentem komputerów przemysłowych w systemie RACK 19” standardu PXI, CPCI, CPCI serial, VME, ATCA, komputerów jednopłytkowych oraz szeroką gamę modułów dedykowanych akwizycji danych.

Apacer Technologies Inc. Producent pamięci oraz dysków SSD (technologia MLC SLC) standardu 2.5”, 1.8”, HalfSlim, Cfast, CompactFlash, SD, mikroSD, modułów USB i PCIe na standardowy oraz rozszerzony zakres temperatur.

Red Hat Inc. jest światowym liderem open source dystrybucji GNU /Linux, systemu operacyjnego dostępnego na wszystkie główne platformy sprzętowe. RED HAT zawiera technologię zabezpieczeń, posiada dużą interoperacyjność oraz wydajność.

ERTMS Solutions specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych produktów w zakresie sygnalizacji kolejowej, zgodnych
z europejskim systemem sygnalizacji ERTMS/ETCS. Firma oferuje urządzenia do badania i diagnostyki balis, obwodów torowych, urządzeń przytorowych i pojazdowych.

Expandium jest innowacyjnym i wiodącym dostawcą rozwiązań do monitorowania sieci, wykorzystującym najnowsze technologie transmisji danych. Oferowane rozwiązania dedykowane są GSM-R i ETCS i spełniają obowiązujące normy.


 Prosimy o kontakt poprzez Formularz kontaktowy.


Copyright © Rail-Mil Computers sp. z o.o. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.