Oferty pracy


Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:


Siedziba główna - Warszawa:
   
03-994 Warszawa, Wał Miedzeszyński 628

     Projektant logiki układów programowalnych
 

szczegóły w PDF
 

 
 


Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Rail-Mil Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wał Miedzeszyński 628 [email protected]. Dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrażona zostanie stosowna zgoda w treści aplikacji.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Nie przekazujemy danych osobowych do podmiotów trzecich.

Dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / lub najdalej przez okres 1 roku od momentu otrzymania aplikacji. W każdym momencie możliwe jest cofnięcie zgody, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ponadto, kandydat ma prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wcześniej kandydat wyraził zgodę) do innego administratora danych. Kandydat ma prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).


Copyright © Rail-Mil Computers sp. z o.o. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.