Dostarczanie laboratoryjnej jakości testów w terenie w celu optymalizacji kosztów jakości i wydajności. Zakres dostępnych instrumentów pozwala zoptymalizować czas testowania i uruchomienia, a także obniżyć koszty, bez utraty jakości danych. Poświęć czas na zapoznanie się z naszymi opcjami i dowiedz się, jak rozwiązania ERTMS mogą zrewolucjonizować Twoje procedury testowe.

 

        

        

Specjalnie zaprojektowane narzędzia umożliwiające diagnostykę prewencyjną w zakresie parametrów elektromagnetycznych toru. Nasza linia produktów LifeCheck obejmuje zestaw urzadzeń pomiarowych, które umożliwiają efektywne utrzymanie infrastruktury zarówno specjalizowanych pojazdów diagnostycznych, jak i pociągów komercyjnych niezależnie od tego, czy są one wyposażone w ETCS.

          

Obecnie operatorzy taboru kolejowego muszą analizować rejestratory danych w pociągach pod kątem przepisów prawnych, zarządzania zdarzeniami, poprawy bezpieczeństwa i punktualności. ERTMS Solutions oferuje pojedyncze narzędzie do automatyzacji dekodowania i analizy wszystkich danych z rejestratorów pociągowych.


 

 

 


Copyright © Rail-Mil Computers sp. z o.o., Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.