TrackCircuitLifeCheck to wszechstronne urządzenie pomiarowo-diagnostyczne wspomagające proces utrzymania obwodów torowych.

Wdrożenie TrackCircuitLifeCheck pozwala na szeroką ocenę częstotliwości prądu przemiennego i obwodów torowych prądu przemiennego.

Jest to pod wieloma względami mobilne laboratorium, które można zainstalować w pojazdach testowych, dzięki czemu utrzymanie przytorowych systemów obwodów prądu zmiennego staje się zarówno zautomatyzowane, jak i predykcyjne.

TrackCircuitLifeCheck, zaprojektowany i wyprodukowany w całości w ERTMS Solutions, gwarantuje całkowitą niezależność od producentów obwodów torowych, zapewniając niezależne narzędzie do testowania i pomiaru obwodów torowych.

Ponadto narzędzie to umożliwia wykładniczy wzrost, ponieważ podejście modułowe pozwala na przyszłe rozbudowy bez większych przeszkód.

 

 

 

 

       

 

 

 

  

Kompatybilny z większością urządzeń
obwodów torowych


Mierzy prądy obwodów bocznikowych
| Icc |
 

 

Mierzy impedancje poprzeczne

Alarmy do konserwacji naprawczej

 

Zapobiega hamowaniu i opóźnieniom
awaryjnym

Moduł odometrii (czujnik koła /
radar dopplerowski, GPS-IMU)
 

  

Kontrola i analiza danych (oprogramowanie)

Zmniejsza liczbę ręcznych operacji
do wykonania

 

 

                                      

  

  

  

Onboard Monitoring Box (OMB) to pasywne urządzenie do do zbierania i analizy danych i opracowane przez ERTMS Solutions.

ERTMSCamCorder to mobilne urządzenie testujące do użycia w terenie, które umożliwia pełne i zsynchronizowane nagrywanie, odtwarzanie i raportowanie.

BaliseLifeCheck to urządzenie diagnostyczno-pomiarowe do pomiaru balis, który można stosować zarówno w pociągach diagnostycznych, jak i komercyjnych.

 

 

 


Copyright © Rail-Mil Computers sp. z o.o., Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.